Hodowla psów

Filmy i zdjęcia naszych piesków w różnych sytuacjach.

14images

Tores Towarzysz Łowów – pies, płochacz niemiecki (wahtelhund), urodzony w 2008 roku. Reproduktor, który  dał wiele dobrych mocnych miotów. Uniwersalny o wszechstronnych umiejętnościach wśród których dominują takie jak: wyróżniający się aporter, tropowiec który głosi zgasłą zwierzynę, dzikarz używany do pracy w miocie na polowaniach zbiorowych.

Bas  (Bsaior od Urbańskiego) – pies, syn Toresa, płochacz niemiecki (wahtelhund), urodzony w 2017 roku. Reproduktor, wszechstronnie uzdolniony , wybitny aporter i tropowiec. Zwycięzca konkursu tropowców, używany na polowaniach indywidualnych na ptactwo oraz do poszukiwania postrzałków. Jako reproduktor daje mocne biało-brązowe szczenięta.

4images

Koka (Roza Węgorzewski Postrach) – suka płochacz niemiecki (wahtelhund), urodzona w 2014 roku. Doskonała suka do polowań zbiorowych o bardzo dobrym „poszuku”. Przekłada miot w bardzo szybkim tempie, głosi po ciepłym tropie, bierze dziki. Jest bardzo ostrożna przy dużych dzikach, jako jeden z nielicznych psów przy tak dużej ilości polowań zbiorowych nie była nigdy ciężko ranna. Poszukuje postrzałki, aportuje bażanty i kaczki również z wody.

Honda z Sosnowej Zagrody – suka, płochacz niemiecki (wahtelhund), posiadająca uprawnienie hodowlane urodzona w 2018 roku. Dzikarz używany do pracy w miotach na polowaniach zbiorowych. Posiada doskonałą orientację, bardzo cięta na dziki. Charakteryzuje się .bardzo twardą pracą na dziku.

Ataman z Gruszczywego Jaronu – pies, łajka rosyjsko-europejska, urodzony w 2015 roku. Wybitny eksterier, reproduktor, jest zrównoważonym pełnym pasji dzikarz pracujący w miotach na polowaniach zbiorowych. Używany jest również do znajdowania postrzałków.

4images

Figa – suka, łajka rosyjsko-europejska. Dzikarz używany na polowaniach zbiorowych. Charakteryzuje się bardzo twardą pracą na dziku.

Tajga – suka, łajka zachodnio-syberyjka, córka Kuchuma czyli Pirata. Posiada uprawnienia hodowlane. Wybitny dzikarz używany na polowaniach zbiorowych. Charakteryzuje się doskonałym „poszukiem”, wytrwałą pracą, ostro bierze dzika.

Logowanie