Sztuka wabienia

POKAZY I KURSY SZTUKI WABIENIA JELEN

_21g2888

Biuro Polowań „Huntpol” organizuje pokazy i kursy Sztuki Wabienia Jeleni na terenie całej Polski. Dzięki współpracy z najlepszymi w Polsce wabiarzami i znawcami jeleni gwarantujemy profesjonalne pokazy i kursy wabienia jeleni.

Pokaz ma na celu omówienie zachowania jeleni byków w czasie rykowiska i zaprezentowanie najczęściej słyszanych głosów, np. młody byk szukający łani, stary byk szukający łani, byk stadny – tzw. dzierżyciel chmary, wyzywanie do walki dwóch byków w podobnym wieku. W pokazie może wziąć udział kilku wabiarzy przez co staje się on ciekawszy i wzbudza więcej emocji wśród widzów. Pokaz w zależności od organizatora może trwać od 20 minut do godziny.

Kurs obejmuje do 12 godzin zajęć, podczas których dowiecie się Państwo na czym polega sztuka wabienia, jakich używać wabików, w jaki sposób wydobyć odpowiedni dźwięk oraz jak zainteresować i sprowokować byka własnym rykiem. W czasie kursu każdy indywidualnie zaprezentuje poszczególne głosy jelenia w czasie rykowiska i uzyska wskazówki korygujące błędy.

Z myśliwskim Darz Bór

Pokazy na targach łowieckich Knieje w Poznaniu – 2017.

Termin i koszt pokazu lub kursu ustalić można pod numerem telefonu 512-896-252 lub poprzez e-mail: wabienie.jeleni@wp.pl

Tomasz Maliński wielokrotny mistrz Polski w „Szlachetnej sztuce wabienia jeleni”

Biuro Polowań „Huntpol”, aktualny drużynowy Mistrz Polski w Szlachetnej Sztuce Wabienia Jeleni, we współpracy z Centrum Konferencji i Rekreacji Geovita Płotki zaprasza wszystkich chętnych na kurs Szlachetnej Sztuki Wabienia Jeleni, który odbędzie się 9-10 lipca 2016 r. w ośrodku wczasowym Geovita Płotki – 2 km od Piły!!

Kurs obejmuje do 12 godzin zajęć, podczas których dowiecie się Państwo, na czym polega sztuka wabienia, tzn. jakich używać wabików, w jaki sposób wydobyć odpowiedni dźwięk oraz jak zainteresować i sprowokować byka własnym rykiem. W czasie kursu każdy indywidualnie zaprezentuje poszczególne głosy jelenia w czasie rykowiska i uzyska wskazówki korygujące błędy.

Kurs prowadzi Tomasz Maliński wielokrotny Mistrz Polski i dwukrotny mistrz Europy w Wabieniu Jeleni.

Organizator zapewnia pełne wyżywienie (od obiadu w dniu przyjazdu do obiadu w dniu wyjazdu), zakwaterowanie (pokoje 2-osobowe), salę szkoleniową, serwis kawowy oraz wspaniałą atmosferę!

Koszt uczestnictwa w kursie to 345 zł od osoby.

zewnatrz wewnetrzna

Logowanie